See veebileht kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks ja funktsioonide optimeerimiseks küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Loe rohkem

Ettevõtte asutas Hans Liebherr 1949. aastal ja see kannab siiani selle asutaja nime. Sellest ajast alates on Liebherrist kujunenud rahvusvaheline kontsern, mis tegutseb 130 riigis kõigil mandritel ja annab tööd umbes 48 000 töötajale. Grupi käive ületas 2020. aastal 10.3 miljardit eurot.

Täna pole Liebherr mitte ainult üks maailma juhtivaid ehitusseadmete tootjaid, vaid ka tunnustatud tehnoloogiliste uuenduste ning kasutajatele suunatud tööstusseadmete ja -teenuste pakkuja. Šveitsis asuva Liebherr-International AG kontserni valdusettevõte kuulub täielikult Liebherri perekonna liikmetele. 

Üle 65 aasta on Liebherr suutnud ennast tõestada nii stabiilse ja usaldusväärse partnerina kui ka luua tugevaid ning pikaajalisi suhteid oma klientide ja äripartneritega.

Liebherri areng põhineb tema enda tehnoloogilisel arengul ning ettevõte püüab jätkuvalt tugevdada oma juhtpositsiooni tulevaste tehnoloogiate valdkonnas, mille keskne element on protsesside ja toodete võimalikult kõrge kvaliteet. Seda põhimõtet rakendatakse grupi töötajate abiga nende igapäevatöös. Liebherri tooted on töötajate entusiasmi ja pühendumuse tulemus – need on vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele kohandatud lahendused.

Liebherri väärtused

Oleme sõltumatud

Oleme usaldusväärne partner

Oleme tipptasemel

Meie edu põhineb meie inimestel

Kõik, mida me teeme, on kõrgeima kvaliteediga

Me võtame endale vastutuse

 

 


Alfis on juhtiv tööstusseadmete müügi- ja teenindusettevõte Balti riikides. Uuenduslik tehnoloogia, hea klienditeenindus ja usaldusväärne müügijärgne teenindus  

Tulevikuvisioon

Oleme pühendunud pakkuma Liebherri klientidele parimaid teenuseid ja lahendusi, mis annavad neile äris konkurentsieelise. Samuti tegeleme Liebherri külmutusseadmete müügi ja teenindusega Balti riikides. Meie kliendid on need, kes hindavad kvaliteeti, arenenud tehnoloogilisi lahendusi ja parimat mõistlikku hinda.

Missioon

Pakume klientidele kvaliteetseid ja jätkusuutlikke lahendusi sellistes tööstusharudes nagu tsiviilehitus, tee-ehitus, jäätmekäitlus, puidutöötlemine, sadamamajandus, kaevandamine ja muud tüüpi tööstustoodang. Püüame ületada klientide ootusi, soodustades pikaajalisi partnerlussuhteid ning tagades oma töötajatele ohutu ja stimuleeriva töökeskkonna.

Alfise väärtused 

Usaldusväärdus
Meie tarnijad pakuvad ja tagavad meile usaldusväärsed lahendused. Omakorda saab neid toetada meie töötajate paljude aastate pikkune kogemus ja vastavad oskused. Ettevõtte omanikud ja juhtkond on loonud turvalise ja ergutava töökeskkonna.

Ausus
Lubame ainult seda, mida suudame täita. Räägime avameelselt võimalustest ja riskides.

Inimlikkus ja austus
Me kõik oleme erinevad, aga me arvestame üksteisega ning austame üksteise tööd ja pingutusi. Me kohtleme teisi nii, nagu tahame, et teised meied kohtleksid.

Pühendumus
Usume, et tulevik peitub pühendumuses. Hoiame oma pühendumust, tehes seda, mis meid huvitab, mida teeme hästi, millesse usume ja mis on ühiskonnale kasulik.

Sõltumatus
Oleme volitatud edasimüüjad ja tegutseme vastavalt oma esindatavatele kaubamärkidele kehtivatele reeglitele ning kokkulepetele. Kuid kuna meie ettevõte põhineb ainult Läti kapitalil, oleme oma operatiivsetes ja strateegilistes otsustes sõltumatud. Meie juhtkond on alati kättesaadav, muutes otsustusprotsessi kiireks ja tõhusaks.

Meie maailmas pole midagi sellist, mida keegi ei saaks natuke halvemaks muuta ja natuke odavamalt müüa, seega ainult hinnale keskendunud inimesed väärivad selliste tehingute ohverdamist. Ülemaksmine ei ole mõistlik, kuid alamaksmine on veelgi hullem. Alamaksmisega võite mõnikord kaotada kõik, kui osutub, et ostetud toode ei suuda ettenähtud funktsioone täita. Majandusseadused ei võimalda teil saada madalama hinnaga suuremat väärtust. Valides odavama pakkumise, võtate endale lisakulude riski. Kui saate seda endale lubada, tähendab, et teil on piisavalt raha millegi parema eest maksmiseks.

/John Ruskin/