See veebileht kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks ja funktsioonide optimeerimiseks küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Loe rohkem

Usaldusväärsed. Võimasad. Originaalsed.

Lihtne tööstustehnoloogia on sageli kulukas, kuna see pidurdab või takistab keerulisi äriprotsesse või logistikat. Seetõttu kohustume meie tarnima teile varuosi, teostama seadmete hooldust või remonti nii kiiresti kui võimalik. Tänu rahvusvahelisele turustus- ja teenindusvõrgule oleme alati oma klientide lähedal, pakkudes neile kõrgeima kvaliteediga teenust.


Kiirus ja kvaliteet

Tehnika katkematu töötamise tagamiseks on väga tähtis tarnida teile Liebherri originaalvaruosasid. Tänu meie ülemaailmsetele logistikalahendustele oleme võimelise tarnima 24 tunni jooksul enamiku teie seadmete jaoks vajalikest varuosadest Läti kesklattu. Meie tehnilise teeninduse ööpäevaringne kättesaadavus (nii klienditoe kui ka väljasõiduteenuse pakkumiseks), teenindustehnikute teadmised ja kogemus muudavad teie tehnika tööseisakud minimaalseks. Hankige meie spetsialistidelt Liebherri originaalosad kõigile Liebherri tööstusseadmete tooterühmadele.

Teie eelised:

  • Täpsus
  • Kiire ja usaldusväärne tarnimine
  • Kõrge kvaliteet ja pikas perspektiivis madalad kulud
  • Tehniliste osade garanteeritud kättesaadavus 20 aastaks
  • Tööstustehnoloogia garantii jääb muutumatuks

 

 

Aeg on kallis

Kui tekib vajadus varuosade järgi, on igal minutil tähtsus. Seetõttu pakume me võrgutellimuste tsentraliseeritud süsteemi MyLiebherr, millega on tarnimisprotsess kiire, täpne ja lihtne.

MyLiebherr


Liebherri originaal määrdeained ja tehnilised vedelikud

Liebherri tehnika toodetakse väga suure koormusega töötamiseks. Klientidele pikas perspektiivis kõige tõhusamate lahenduste pakkumiseks on väga oluline korrapärane hooldus viia läbi õigete tehniliste vedelikega. Liebherr pakub mitmekülgset ja uuenduslikku valikut õlisid, määrdeaineid ja muid tehnilisi vedelikke, mis on spetsiaalselt välja töötatud Liebherri tehnoloogia jaoks kõigis meie pakutavates tooterühmades:

  • Õlid ja tehnilised vedelikud mootoritele, jõuülekannetele, samuti hüdraulikale ja telgedele
  • Laagrite, tihvtide, hammasrataste, telgede ja muude osade/komponentide määrdeained
  • Diiselmootorite jahutusvedelikud

Kõik Liebherri määrdeained ja tehnilised vedelikud ning varuosad on saadaval ka Baltimaad.

Samuti on klientidele saadaval teenus õlianalüüsiks koostöös ülemaailmselt tunnustatud valdkonna liidri ja pikaajalise Liebherri partneri Oelcheckiga.


Teave Liebherri varuosade kohta

Teave Liebherri teenusekomplektide kohta

Varuosad erinevateks olukordadeks

Together. Now & Tomorrow.

Konstantīns Ribakovs

Tehnilise teeninduse juht

Edgars Mohovikovs

Vanem müügiinsener

Pēteris Priedītis

Müügiinsener