Tagasi

Liebherri liikuvad sadamakraanad on veokäitlusseadmete valdkonnas üks maailma liidreid. Ainulaadne šassii disain ja varustatud kraanajuhtimissüsteem muudavad need tõhusaks kõigis sadamaoperatsioonide valdkondades.

Konteinerite käitlemine

Igal aastal transporditakse kogu maailmas üle 600 miljoni 6-meetrist konteinerit. Konteinerlaevade suuruse kasvades on vaja võimsaid ja tõhusaid konteinerite käitlemise seadmeid. Paljudel juhtudel on määravaks teguriks tootlikkus ja sadama aeg. Liebherr pakub laevade ülitõhusaks laadimiseks ja mahalaadimiseks laia ning kogu maailmas kättesaadavat valikut autokraanasid, mida juhtivad sadamad kasutavad. Mitme aastakümne edukas kogemus konteinerite käitlemisel on meie toodete arendamise alus.

Puistekauba käitlemine

Laevade usaldusväärne ja tõhus peale- ja mahalaadimine sadamas on puistlastiterminalide edukaks arendamiseks kriitilise tähtsusega. Toormaterjalide, nagu kivisüsi, ehitusmaterjalide, nagu kruus, või toiduainete, näiteks teravilja, töötlemisel tekivad erinevad materjalitihedused, mis põhjustavad inimestele ja masinatele mitmeid ebamugavusi. Liebherri sadamatehnika pakub laia valikut efektiivseis vahendeid puistlasti ülitõhusaks käitlemiseks. Maksimaalse materjalikäitluskiirusega kuni 2300 tonni tunnis saab liikuvaid sadamakraanasid kasutada mere- ja sisesadamates ning mitte ainult liikurkraanadena, vaid ka statsionaarsete kraanadena.

Raskete koormate käsitsemine

Liebherri mobiilne sadamakraana – nii liikuv kui ka püsivalt kinnitatud – sobib meresadamatele ja siseveesadamatele ning seda saab kasutada mitmesuguste lasti teisaldamiseks igas suuruses laevadel, luues raskete kaupade veoks uued standardid. Sadamaseadmete tehnoloogia suudab praegu töödelda 616 tonni. Selleks on vaja kahte liikuvat sadamakraanat LHM 800.

Üldveose ümberlaadimine

Liebherri liikuvad sadamakraanad on mitmekülgsed. Liikuvus koos uskumatu mitmekülgsusega – peaaegu ükski teine ​​kraana pole tänapäevases lastikäitluses nii paindlik kui liikuv sadamakraana.

Kõik mobiilsed sadamakraanad