See veebileht kasutab teie kasutajakogemuse parandamiseks ja funktsioonide optimeerimiseks küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Loe rohkem
Tagasi

Liebherri autokraanade valik algab 35-tonnistest mudelitest ja lõpeb 1200-tonniste raskeveokitega. Kiireid maastikusõidukeid, kompaktkraanasid, veoautodele paigaldatavaid teleskoopkraanasid ja sõrestikkraanasid kasutatakse üle kogu maailma. Pikad poomid, tohutu tõstevõime, kiire seadistamine ning kõrged mugavus- ja ohutusstandardid muudavad meie tehnoloogia paindlikuks ja ökonoomseks.

Mitmekülgne ja ökonoomne

LTM-kraanad saavad maastikusõidukit kasutades liikuda probleemideta isegi maastikul. Eriti kompaktsed mõõdud on Liebherr LTC autokraanade tunnuseks. LTF-kraanad tavalisel veokil on odav alternatiiv maastikuautokraanadele, mille tõstevõime on kuni 60 tonni. LRT-tüüpi kraanadel on suurepärased maastikusõiduomadused. Meie LG võre-poomkraanad on võimelised tõstma väga raskeid koormaid ning neil on tohutu tõstekõrgus ja ulatus.

Liebherr paistab silma täiustatud kraanakontseptsioonide poolest. Arendame pidevalt uusi tehnoloogiaid, et tagada seadmete usaldusväärne ja tõhus töö.

Kõik mobiilsed kraanad